סדנאות הומור

אלכס סטנרניק

 

סדנת הומורדרמה – בצ-חוק גדול ונצא אל מחוץ לחוק 

המונח צ-חוק מתייחס ליכולת שלנו לצאת אל מעבר לחוקים, למיצרים והמגבלות שלנו, לנגוד ולשנות את מע האמונות הישנה וליישם מע אמונות חדשות המיטיבות עם קיומנו. לאלתר אל מול הפתעות חיינו כאשר הדרך הישנה כבר לא מצליחה לנו. לשם כך אנו צריכים לפתח מידת רוחק במצבי סטרס וכן לפגוש, להכיר , להתיידד ולשחק בבחירה ובכוונה עם הקשיים, החולשות, האתגרים, חוסר הנוחות, הפחדים וכו...עד שאלו מאבדים מכוחם, תתפתח מידת רוחק והומור עצמי ותתאפשר קבלה עצמית.
בסדנא נצחק, נשחק עם אי היגיון, נאלתר ונעקוף את השכל, ונפגוש, נכיר ונזמין אתכם להתיידד בעדינות גם עם צדדים פחות נוחים דרך הומור, קריקטורה וליצנות. 

סדנת ג’יבריש, אימפרוביזציה ונונסנס

בסדנא שכולה השתטות ושטות, נלמד להסכים ולהתמסר לאי הבנה (בסדנא, ומאידך גם בחיים) דרך תקשורת בשפה שאין לה משמעות ופרשנות. נלמד לאלתר, לשחק ולהתבטא בצורה אינטואיטיבית ואותנטית מבלי לחשוש כיצד אנו צריכים להגיב.

הסדנא תעזור לנו לפגוש ולהתמודד מול פחד במה, ביישנות וכעס ותתן לנו כלים ליישום בחיים. דרך התרגילים הרבה נשפר איכויות רבות כמו אלתור, זרימה, ספונטניות, היכולת לצחוק ולבחור בהומור גם כאשר המציאות לא מתנהלת בהתאם לתכניות שלנו.


אלכס סטרניק

תזונאי קליני, ומאמן בינל לתראפיה בצחוק, הומורדרמה, אימפרוביזציה, נונסנס וכלים פרדוקסליים על הבמה. בעבודתו הוא עוזר לאנשים להתיידד, לקבל ולשחק עם קשיים, אתגרי חיים, חוסר שלמות, אי נוחות- דרך עבודת הבמה והומור. בעל נסיון משנת 2003. משנת 2009 העביר סדנאות וכיתות אמן בכ-13 מדינות בחו"ל.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input