"עוצמת הצבעים" – שיטה לאבחון וריפוי בצבעים

טליה לינור פלד

 

האם ביכולתך לדמיין את חייך ב- שחור ולבן? 

קשה לדמיין חיים ללא צבע, נכון?

 

צבעים משפיעים על חיי בני האדם מאז בראשית והם מהווים כלי "עוקף שכל" ומשמעותי לשמחה וחיוניות. אבחון, טיפול ואימון באמצעות צבעים בשיטת נגוהות, מאפשר להתחבר לאיכויות ולפוטנציאל שבנו וליצור חיים של איזון, עוצמה והגשמה התואמת את הצבעים "הפנימיים" של האדם.

במפגש "עוצמת הצבעים" נכיר בהשפעת הצבעים על חיי היום-יום שלנו ונבין את כוחם לשקף ולאזן את הגוף והנפש.

במפגש נראה את בקבוקוני האור והצבע המרהיבים ביופיים ונבחר את הצבעים האהובים עלינו מתוך מכלול של למעלה מ-100 אפשרויות. נבין איך ניתן באמצעות צבעים להעצים ולקדם את חיינו, נחווה מיני אבחונים ונקבל טיפים לשימוש בצבעים, לרוגע ושלווה, לחיזוק ביטחון ולהרמוניה עם עצמנו ובמע' היחסים שלנו.

 

להאיר את הדמיון

 

עד כמה אנו מודעים ליכולתנו להשפיע ולשנות?

האם ניתן לשנות את מציאות חיינו האישיים והמקצועיים דרך כוח הדמיון?

במפגש "להאיר את הדמיון" נחווה ונבין מה בין דמיון ומציאות ואיך באמצעות כוח הדמיון והמחשבה ביכולתנו להשפיע ולהעצים את עצמנו, את מערכות היחסים שלנו, את המיקוד, האפקטיביות והתוצאות בעבודה.

  • איך זה עובד?
  • למה זה כדאי?
  • מהו הסוד?

במפגש נחווה דמיון מודרך עם צבעים ונקבל טיפים לשימוש יום-יומי בכלי חשוב ומשמעותי זה, אשר בכוחו להשפיע על רווחה אישית ועל הצלחה מקצועית!

 

טליה לינור פלד

מומחית לאבחון, טיפול ואימון באמצעות צבעים. מאמנת אישית ועסקית בגישה הוליסטית, מפתחת שיטת 'נגוהות' מתוך ליווי של אנשים רבים ב-15 שנים האחרונות. בעברה הייתה מנהלת יבוא-יצוא בתעשייה.

    

מספרים עלינו: 

השתתפתי בסדנא שערכת לעובדות משרד החינוך, נהניתי עד מאד וכבר המלצתי עליך . יישר כוח,

יעל 7/10 

 

רציתי להודות על ההרצאה המהנה והמעניינת. אמליץ עלייך בחום. רונית, "כלכליסט", 3/10

    

אני מודה לך בשמי ובשם הצוות על מפגש מהנה, חוויתי ונעים. תודה לך על הנעימות, הידע והחוויה. המשיכי להקרין מיופייך הפנימי והחיצוני. מודים לך מכל הלב. ע. אלישיב וצוות בית ספר "רמז", 2/10

 

אני שמח שהייתה לי הזכות להכירך מקרוב.  ההרצאה הייתה מעניינת ומרתקת ועשית זאת בנועם הליכות ובחן רב, הן בצד האישי והן בצד המקצועי. זהבי, המכללה למנהל. 

 

רציתי להגיד לך תודה ענקית בשמי ובשם צוות הסניף על המפגש המרתק עם "כוחו של הדמיון". היה מפגש מהנה וחזק מאד!!! את היית פשוט נהדרת! טיפחת והעצמת את החוזקות של כל משתתף, כולם הגיעו למחרת לעבודה עם אור בעיניים וחיוך על הפנים. אין ספק שהסדנא תרמה גם לגיבוש הצוות. תודה ולהתראות, מי כמוך!  

אתי וצוות מכבי שירותי בריאות    

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input