עשרת הדברות לאירוח שפוי - סטנד-אפ קולינרי

תמי סירקיס

 

הופעת היחיד של תמי סירקיס - "עשרת הדברות לאירוח שפוי" – עצות מעשיות ומעשיות משעשעות (מאחת שעשתה המון טעויות…) – היא הזדמנות לצחוק בקול גדול על עצמנו ועל הרגלינו.

כל מארחת תמצא טיפ טוב לאירוח הבא שלה. תמי מפצירה במאזינות  "לא לגנוב" מעצמן זמן איכות לפני כל אירוח; "לא לרצוח" את עצמן ואת האורחים עם בישולים מיותרים וכו' וכו' (45-90 דק').

תמי סירקיס החלה את דרכה בפני קהל בשיעורי בישול בבתי ספר לחובבנים . שיעורי הבישול שלה נודעים כהזדמנות לראות הדגמה של מתכונים קלים, ליהנות מארוחה טעימה ובעיקר לצחוק בקול גדול.

בשנים האחרונות היא מופיעה בפני קהל במגוון גדול של הופעות קולינאריות, החל ממופעי בישול ותרבות על במות היכלי התרבות וכלה בהרצאות משעשעות באירועים פרטיים, מקומות עבודה וקהילות.

תמי מביאה להרצאות ולהופעות הומור טבעי יחד עם חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה, שאוהבת לבשל ולארח. זאת, מבלי להזניח קריירה אקטיבית בתחומי הכתיבה העיתונאית, הפקות טלביזיה, הופעות ומתן ייעוץ שיווקי-קולינארי לחברות מסחריות. לתמי יש תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במהל עסקים ( (MBA שניהם מאוניברסיטת תל-אביב. יש לה ניסיון עסקי עשיר ובין היתר שימשה תקציבאית ופלנרית במשרד הפרסום קשר בראל; מנהלת ייצור ומביאה לדפוס בהוצאת רות סירקיס ועוד פרוייקטים ומיזמים שונים ומגוונים.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input