אפרים קישון - ההומור, החיים והסרטים

ד"ר רפי קישון

 

אפרים קישון- ההומור, החיים והסרטים

סיפורם המופלא של סרטיו המיתולוגים של קישון : סאלח שבתי, ארבינקא, תעלת בלאומילך, השוטר אזולאי.
ד"ר רפי קישון בנו הבכור של אפרים קישון שנכח בעת צילומי הסרטים ואף השתתף בהם מספר בכישרון רב ובצורה מרתקת על הדרך שעבר אביו מצילום סרטי משפחה ב 8 מ"מ ועד הזכייה בגלובוס הזהב והמועמדות לאוסקר.
בסרט יוקרנו לא רק קטעים משעשעים מסרטיו האהובים אלה קטעים פרטיים מהאוסף האישי של קישון שלא פורסמו מעולם 

מדברי הביקורת:

"ד"ר רפי קישון מתגלה כסטנדאפיסט מוכשר המפליא לספר את קורות חייו המרתקים של אביו. הקהל לא מפסיק לצחוק ולהתרגש, וקטעי הסרטים הנפלאים של קישון מביאים אותו לשיא של בידור והנאה"

נורית הירש : ״זו הייתה שעה וחצי שעברה כמו חמש דקות, היה מרתק, רפי יקר, אתה ירשת את הכריזמה של אבא, אתה נהדר, נורא נהניתי״.

אורי גלר: מבריק, מדהים, לכו לראות , כשתצאו תגידו וואוו. 

רותי קינן: מעניין, זורם, אינטליגנטי, מרגש, מצחיק ומהנה.

ההומור שבפוליטיקה עפ"י קישון כי פוליטיקה זה דבר מצחיק...

המופע המקורי הייחודי של ד"ר רפי קישון.
במופע הומוריסטי שנון ואינטליגנטי זה, מנתח ד"ר רפי קישון את כל הצדדים ההומוריסטים שבפוליטיקה הישראלית התוססת, וגם קצת מהפוליטיקה העולמית.
כבנו של גדול ההומוריסטנים הישראלים – אפרים קישון – ניחן ד"ר רפי קישון בעין בוחנת, וביכולת הומוריסטית וירטואוזית. ניסיונו הרב על בימת תאטרון הקאמרי ומאות הופעות ברחבי העולם, מביאים גם את המופע הזה לידי שלמות.
אין אדם בישראל שלא מתעניין בפוליטיקה – אבל במופע זה לא נדבר על הפוליטיקה עצמה אלה רק על הצדדים המשעשעים, המביכים, והמצחיקים שלה.
המופע עלה בהצלחה גדולה על בימת תאטרון הקאמרי בתל-אביב במקביל להופעה האייקונית של רפי קישון, על אביו: אפרים קישון – ההומור הבידור והסרטים.
המופע מלווה במצגת עשירה וסרטונים נהדרים ומצחיקים.

  • המופע מתעדכן כל הזמן – כי בישראל אין רגע דל בפוליטיקה... 

ההומור היהודי – מאפרים קישון ועד סיינפלד

ד"ר רפי קישון - בנו של גדול ההומוריסטנים הישראלים -אפרים קישון, בהופעת הומור נהדרת אנינה ואינטליגנטית.
אחרי ההצלחה הגדולה של המופע על אביו ויצירתו, לוקח אותנו קישון הצעיר למסע מרנין ומצחיק בשבילי ההומור היהודי והישראלי.
אנו נתמוגג ביחד מסירטונים, קריקטורות, בדיחות וסיפורים מצחיקים ומרגשים.
אולי מאבות ההומור הישראלי נוכל ללמוד מהו סוד הקסם של ההומור היהודי הנפלא.

חיות וחיוכים

הומור וטרינרי - ד"ר רפי קישון הווטרינר הידוע, מספר סיפורים משעשעים ומרגשים שאסף במשך שנים רבות של טיפול בבעלי חיים במרפאה ובהופעותיו בתקשורת.

איך הפך הזאב "הרשע" לפודל חביב? מי פעלה בחשאי לגניבת-זרע מכלבי הבדואים , ולמה ? כמו כן קטעים מספרו אנשים על ארבע שבו הוא משווה אנשים ידועים , לחיות שונות. מומלץ לכל אוהבי החיות והטבע - ומי בעצם לא כזה.

בליווי סרטונים מעניינים חלקם אף משעשעים מאוד.

האבולוצייה- סיפורה המרתק של האבולוציה האנושית

מוצא האדם מהקוף - האומנם ? האם האדם הוא עוד חיה מני רבות ? –ד"ר רפי קישון חושף את השורשים החיתיים באדם המודרני- איך זה משפיע על חיינו ובריאותינו ותזונתינו, איך סיפורי התנך מתאימים ומשתלבים דווקא עם מדע האבולוציה, למה גברים כנשים מתלהבים מהמחשוף הנשי המלא ? ולמה גברים מנסים ומצליחים להרשים נשים עם מכונית הספורט היוקרתית שלהם ? מעניין מעורר מחשבות ומאתגראפשרות נוספת ומיוחדת: ביקור בביתו של קישון בתל-אביב 

 בארכיון/מוזאון קישון, הביקור כולל הרצאה וקטעי הסרטים .

 

 ד"ר רפי קישון 

מרצה מנוסה ומבוקש. מופיע באופן קבוע בתקשורת הישראלית כבר 22 שנים. מוערך מאוד עם מגוון ההרצאות וההופעות שלו, בפני מגוון רב של קהלים: חילונים ודתיים, צעירים ומבוגרים .
ד"ר רפי קישון יוצר קשר מיידי, חם אינטימי והומוריסטי עם הקהל שלו, אשר מרבה לצחוק ולהתרגש בהופעותיו. הוא יודע לעמוד היטב מול קהל וניכר שהוא אוהב את העבודה הזאת.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input