להתחיל מחדש - על החיים בכת של גואל רצון

יהודית הרמן

 

יהודית הרמן הגיעה לכת של גואל רצון כשהייתה בת 17 ויצאה ממנה בגיל 29 עם חמישה ילדים.

בהרצאה, מגוללת יהודית הרמן את סיפורה האישי על החיים בכת של גואל רצון במשך 12 שנה ועל השתלשלות האירועים שהביאו אותה למקום הזה.

• כיצד התנהלו החיים ומה היה הסדר והאופי של חיי היום יום.
• על הניצול הקשה שהיה – ניצול כלכלי, מיני, נפשי ופסיכלוגי. השליטה המוחלטת והנוקשה של גואל רצון בכל הנשים והילדים, שליטה שהתבטאה בכל תחומי החיים לאורך שנים.
• היום המרגש של חילוץ כל השנים והילדים ע"י מבצע רחב היקף בשיתוף כוחות פכולה גדולים של הרווחה, המשטרה והמרכז הישראלי לנפגעי כתות.

במהלך ההרצאה מסבירה יהודית הרמן מהי כת וכיצד מנהיגי כתות כדוגמת גואל רצון מצליחים להשתלט באופן מוחלט על אנשים נורמטיביים, לחמחוק את כל זהותם הקודמת ואת יכולתם לחשוב בהגיון ולשעבד אותם אליהם באופן מוחלט ובכלל על תופעת הכתות בארץ שהפכה למסוכנת מאחר והיא אורבת בפינות רבות תחת מסווה של מקום או דבר שיכול להועיל לאדם.

ההרצאה "להתחיל מחדש - לבחור מחדש" נוגעת בכולנו כחברה השואפת לחברה אנושית ומתוקנת. נוגעת בנו כאנשי חינוך השואפים לחנך דורות של ילדים היוצאים תחתינו לעולם עם כלים להתמודדות עם החיים מעבר להשכלה הפורמלית אותה אנו נדרשים ללמד. נוגעת בנו כהורים, אחים, סבתות וסבים, חברים.. לדעת ולהכיר בסכנות הסובבות אותנו ומחופשות בתחפושות שונות ואחת מהן היא תופעת הכתות .

בסוף ההרצאה יש זמן לדיון ולשאלות הקהל.

המלצות

היי דפנה,
ההרצאה של יהודית היתה מעלפת, אנשים ישבו מרותקים !
קיבלתי עליה המון תשבוחות ומדברים עליה גם היום, כמה ימים אחרי...
הרצאה מעולה, יהודית רהוטה, כובשת, סבלנית לשאלות.
ממליצה בחום !

רוית, קיבוץ מעגן

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input