מאחורי הקלעים של עולם המודיעין הישראלי, סיפורים ואירועים אמיתיים, מרתקים ומרגשים

גיא חן

 

הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם המודיעין הישראלי, סיפורים ואירועים אמיתיים, מרתקים ומרגשים, המבוססים על ניסיוני, כרכז שב"כ לשעבר, על גיוס והפעלה של מקורות, מבצעי סיכול של פיגועי טרור ועל הקשר המיוחד והחשאי של רכז השב"כ עם מקורותיו החשאיים.

"מאויב למשתף פעולה"- אומנות השכנוע והנעת אנשים כנגד כל הסיכויים

הרצאה המסופרת בגוף ראשון

הרצאה המשלבת בין סיפורים ואירועים אמתים יחד עם המלצות, שיטות וטיפים בנושאים כגון שכנוע אנשים, בניית מחויבות, יצירת אמון הדדי, הנעת אנשים לפעולה ועוד...
ההרצאה עשויה להתאים לקהל הרחב אבל גם לארגונים ועסקים הרוצים להעניק לעובדיהם ומנהליהם כלים בנושאי שכנוע, יצירת אמון והנעת אנשים וכל זאת באמצעות הצצה ובחינה כיצד הדברים קורים בעולם המודיעיני החשאי.

"נשים מרגלות" סיפורן הבלתי ייאמן של נשים פלסטיניות המסכנות את חייהם ומרגלות עבור השב"כ הישראלי

סיפורן האישי של שתי נשים פלסטיניות, אשר בזכות חוכמתן ואומץ ליבן סייעו לי, כרכז שב"כ לסכל פיגועי טרור ולהציל חיים של ישראלים רבים.

רכז שב"כ בלב הטרור הפלסטיני גיוס, הפעלת מקורות ומבצעי סיכול טרור

הרצאה הלוקחת את השומעים אל מאחורי הקלעים של עולם הריגול הישראלי, באמצעות אירועים וסיפורים מרתקים על גיוס, הפעלת מקורות ועל הקשר החשאי והבלתי אפשרי בין רכז שב"כ למקורותיו החשאיים.

גיא חן

לאחר שש שנות שירות כחייל ומפקד בחטיבת חי"ר מובחרת ולחימה בגדה המערבית, עזה ולבנון, התגייסתי בשנת 1998 לשירות הביטחון הכללי.
ההחלטה להתגייס לשב"כ הייתה עבורי המשך טבעי ומתבקש לשירות הצבאי שלי, אבל שום דבר לא יכול היה להכין אותי למשימות, האתגרים, המורכבויות, המראות, האחריות ומנעד הרגשות שליוו אותי במשך עשרים שנות שירותי כמגייס ומפעיל מקורות וסוכנים בשב"כ.
אני גאה מאוד שהייתה לי הזכות להיות שותף במבצעים שהצילו חיים, אבל במקומות שנכשלנו ולא הצלחנו לסכל פיגועים אני עדיין נושא עימי את התחושות הקשות גם לאחר פרישתי מהשירות.
כיום אני נשוי ואב לארבעה ילדים, בעל תואר ראשון ממכון וינגייט ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, מנכ"ל ובעלים של חברת ULYSSES בנוסף מנחה סדנאות ODT ומעביר הרצאות לחברות וארגונים.

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input