הרצאת השראה - הצד הטוב של הסיפור

רעות בנימין

 

 

הרצאת השראה- סיפור חיים אישי שהוביל לעשייה, יזמות והשפעה חברתית

"הצד הטוב של הסיפור"- הוא סיפורה המותח והאופטימי, מעורר ההשראה, של רעות בנימין, שמתחיל בהיותה בת 5, שם פוקד אותה אסון ומאז חייה מקבלים תפנית שמובילה אותה למסע חיים שכולל אלימות ודיכוי על כל סוגיהם, מילדותה ועד לחייה הבוגרים כאישה נשואה, שלא הותירה עין יבשה.
כל מי שנחשף לסיפורה של רעות נדהם ולקח אתו תובנות להמשך. סיפורה של רעות הוא סיפור על הטוב שמנצח פינות חשוכות ואפלות ועל אופטימיות כבחירה בדרך חיים, כנגד כל הסיכויים, גם כשנדמה שאי אפשר.
היום רעות היא מי שעומדת בראש המיזם "החדשות הטובות", המאפשר לעוד אלפי אנשים לבחור בצד הטוב של הסיפור החברתי שלנו, בכל יום מחדש.

 

רעות בנימין

37, אם חד הורית ל4 מקסימים, אשת חינוך, מרצה, שדרנית רדיו, קריינית, מנחה, דוגמנית ויזמית חברתית. בעלת המיזם "החדשות הטובות" במסגרתו היא פועלת, בין היתר, לקידום תקשורת חיובית, והבאת החדשות הטובות על סדר היום הציבורי. עשייתה הציבורית של רעות מתחיל מסיפור חייה המרתק שהוביל לאג'נדה ברורה לפעול למען חברה מחוסנת, טובה ומתוקנת יותר על ידי העצמת הטוב חיובי, גם כשזה כנגד כל הסיכויים. 

המלצות 

רעות היתה מדהימה, שקט הס הושלך באולם, היא מרתקת מספרת בשפה קולחת ומרגשת..ממש השראה
נעמי, ויצו רחובות

***

- "היום התאספנו, יחד עם החברים מ-act.il כדי לקבל השראה מרעות בנימין, שמדגימה בסיפור חייה איך עוצמה צומחת מבפנים. כמי שמובילים את הדיפלומטיה החדשנית של ישראל, אנחנו יודעים שהשראה נמצאת לפעמים במקומות הכי פחות צפויים וזה מה שקיבלנו מרעות"

(–המכון לדיפלומטיה בינלאומית, הבינתחומי הרצליה-)
***

"אם כבר השראה אז הארד קור! רעות בנימין השאירה אותנו מרותקים לכיסאות, וכשחשבנו שזה כבר הסוף.. הפתיעה אותנו שוב ושוב"

(-המכון למנטורינג- איתי קנר)

***
"היה מרגש עד דמעות. הסיפור הולך ומתגלגל. מעורר השראה"

(-מיוחס הפקות-)  

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input