שירה בציבור ומוסיקה לריקודים

חגית קליש

 

חגית קליש, מוסיקאית בוגרת בי"ס "רימון", מנגנת ומלווה בקלידים מבלי לעשות שום עניין מעצמה, ומאפשרת לסולנים מקצועיים וגם לחובבים מהקהל להצטרף אליה לשירה במיקרופון, וע"י כך יוצרת אווירה המאחדת את כולם ונותנת לכל אחד תחושת שייכות מלאה .

ניסיונה הרב של חגית בנגינה במועדונים ידועים כמו: "הבקתה", "הסליק", "מועדון היקב", "הבה נגילה,""בית היין ביהוד –" מאפשרת לה לתת מענה לכל הטעמים - גם לרפרטואר ים תיכוני מזרחי וגם רפרטואר המתאים לצעירים –בשירה עם הקהל, בליווי זמרים אורחים המתאימים לאותו סגנון ושילובם באירוע.

ניתן לשלב גם שירים באנגלית בערבי השירה בציבור - זהו חידוש מרענן המאפשר לקהל לחזור לשירים נוסטלגיים ואהובים כשמילות השירים מוקרנות על המסך וכל הקהל שר בגרון ניחר שירי שנות ה-60 ובלדות מרגשות - אם של פול אנקה, החיפושיות, אלויס ועוד...יכולות האילתור וההתאמה בזמן אמת לקהל ולאירוע, הופכות את הופעתה של חגית לחוויה בלתי נשכחת.

להלן כמה מהאפשרויות של הופעותיה של חגית קליש:

א. שירה בציבור עם שיקופיות ממוחשבות המוצגות ממחשב נייד - הקרנת מילות השירים באמצעות תוכנת "אפיקי זמר", הכוללת כ-16,000 שירים מכל הזמנים, הניתנים לחיפוש מיידי בזמן אמת.

ב. שירה בציבור ומוסיקה לריקודים - שרים ורוקדים בחגיגה ישראלית שמחה (גם ריקודי שנות ה-60 בעברית!!,( עוצמתית ומיוחדת

ג. שירה בציבור לפי "מפתחות נושא" לדוגמא: שירי אהבה, שירי להקות צבאיות, שירים רוסיים, שירי ירושלים, שירי יוצרים ומלחינים, שירי ים וחוף, שירי סתיו וחורף, שירי נשים, שירי ילדים, שירים יווניים, שירי ארץ אהבתי – מקומות ואתרים בארץ, שירי חי וצומח, שירי טבע ונוף ועוד.

ניתן להזמין סידרת מופעים מראש במחיר מיוחד

ד. שירה בציבור באירוע פרטי - יום הולדת 50, 60 ועד 120...בר/ת מצוה, יום נישואין - השירים מוזמנים ומותאמים אישית לטעמו של בעל/האירוע או של בני משפחתו במקרה של מסיבת הפתעה. ברקע של מילות השירים מוקרנות תמונות מתקופות החיים השונות של בעל/ת האירוע, ותוך כדי השירה מסופרים סיפורים ספונטניים על פי התמונות המוקרנות בגב השירים - דבר היוצר ערב דינאמי, ספונטאני, מגבש ומגוון.

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input