"חיית צחוק" - סדנת יוגה צחוק, תרפיה ביוגה צחוק

חיה וסרמן

 

אם הייתם מספרים לד"ר קטריה מדן, רופא משפחה מהודו, שפיתח בשנת 1995 שיטה לפיה אנשים צוחקים על מנת להתרפא, שיום אחד עשרות אלפי אנשים יתכנסו מדי יום ברחבי העולם על מנת לצחוק יחדיו, הוא היה נקרע מצחוק. אבל בדיוק כך קרה, תוך שנים ספורות שיטתו התפשטה ברחבי העולם כאילו הייתה חיית צחוק בלתי ניתנת לעצירה.

בשנת 2004 הגיעה רשמית שיטת יוגה צחוק לישראל, שיטה בה אנו, ב"חיית צחוק", מתמחים בה. השיטה מסתמכת על עובדה שאולי תפתיע את הצוחקים מהשיטה: המוח האנושי אינו מבחין בין צחוק מזויף לצחוק אמיתי ולכן מגיב באותה דרך בה יגיב לצחוק מבדיחה או הלצה טובה - על ידי הפרשת הורמונים היוצרים תחושה נעימה בגוף כולו, ריפוי והרפיה, הורדת מתחים, הורדת לחץ דם, הפחתת דיכאון, חיזוק המערכת החיסונית ועוד.

השיטה של "חיית צחוק":

ב"חיית צחוק" לקחנו את שיטת יוגה צחוק צעד רציני אחד קדימה. קבוצת הצוחקים מתכנסת להסבר קצר על השיטה, עוברת לתרגילי חימום לגוף ולפנים ומתחילה לצחוק באמצעות תרגילים המלווים בנשימות יוגיות.

המשתתפים בשלב זה הינם צוחקים בתנועה מתמדת ונפגשים זה עם זה, כי הרי הצחוק מדבק. בהמשך צוחקים כל הדרך ל"אמבטיית צחוק" הכוללת ישיבה במעגל צחוק המגייס את כל המשתתפים לצחוק מנער ומשחרר. את המפגש אנו מסיימים בנשימות רגיעה ובדמיון מודרך.
"חיית צחוק" מקפידה על כלל אותו אנו מכנים "הגעת? צחקת!". אצלנו כולם צוחקים – צוחק מי שצוחק אחרון, צוחק מי שצוחק ראשון, ולמעשה צוחק כל מי שמשתתף. כי מבחינתנו, לצחוק זה לא צחוק.

חווית פעם כאב? אכזבה? תסכול? קונפליקט?פחד? חשש?

אם כן- זו הסדנה בעבורך.

בעזרת צחוק, משחק, יצירתיות, ציור, מוסיקה והרשימה עוד ארוכה...

ניקח את הפחדים שלנו, השדים שלנו ונהפוך אותם לשדוני מחמד.

נשתחרר מהתחושות הללו, בעזרת הכלים היצירתיים.

זו סדנה חווייתית  ביותר.

סדנה המאפשרת לנו, להפעיל את האונה הימנית שלנו ולהתחבר אל הילד הפנימי שבנו.

מתאימה לעד כ-25 משתתפים.

חיה וסרמן- חיית צחוק.

 

חיה וסרמן

בעלת ניסיון של 35 שנים בעבודה עם קהל.

מרצה, מעבירה סדנאות ומייעצת.

מומחית בניתוח מפה אסטרולוגית בחמש עשרה השנים האחרונות, מעבירה סדנאות יוגה צחוק ותרפיה ביוגה צחוק.

כג'ינג'ית, אוהבת מאוד את הקשר עם לקוחותיה.

בעלת "חיית צחוק"-   להנחיית סדנאות יוגה צחוק. מלמדת אנשים להתחבר לעצמם ולצחוק...

הלקוחות החוזרים שלה אומרים לה:"חיה, נגעת בנשמה שלי"

 

 

מי אני ?  

"חיה וסרמן,  ג'ינג'ית, בעלת עיניים כחולות ולחיים סמוקות, וזו כבר סיבה נהדרת לצחוק. כמו כל ג'ינג'ית טיפוסית, גם אני רציתי לטרוף את החיים, לכבוש את העולם, לנסות ולהתנסות. כבר בדקות הראשונות לקיומה של תודעתי העצמית, החלטתי שברצוני  להיות שונה עוד יותר מכולם, לנוע שמאלה כשכולם נעים ימינה, לעולת למעלה כשכולם יורדים למטה, לחוות את החיים עד הקצה ובתוך כך לחוות סנפלינג, רפטינג, טיולי אתגר הכוללים דהירה בג'יפים בשטח לא מבוקר ורכיבה על סוסים בארץ ובנכר.  

בד בבד, העולם הרוחני, המסתורי, המיסטי, קרא לי וכך למדתי אסטרולוגיה כירולוגיה (קריאה בכף היד) ונומרולוגיה, למדתי יוגה והתמחיתי בשיטת יוגה צחוק ובתרפיה.

לפני מספר שנים חוויתי אסון כבד ואיבדתי את בעלי בפיגוע טרור. אספתי את עצמי ואת ילדיי ובעזרת הכלים שהיו לי התחלתי את חיי מחדש כאשר אני חיה את השליחות שלי להושיט יד לאנשים ולתת להם כלים להשתמש בחיים בצורה טובה יותר אפקטיבית נעימה וקלה יותר. באמצעות הייעוץ האישי שאני נותנת אני עוזרת לאנשים לכוון את החיים שלהם בין המתנות שקיבלו לבין הכאבים הפחדים והכישלונות, כך שיוכלו להפוך למינוף ולהצלחה." 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input