להעיר את כוח הריפוי הפנימי – בדרך הטבע

עמרית בן סירה

 

ד"ר לנטורופתיה, רפואה טבעית משולבת

 

קר, רטוב, בריא ומאושר

הדרכים הטבעיות להימנע או להחלים בקלות בימות החורף

"חולים" על חורף? צודקים! איזו עונה נהדרת ובעזרת צמחי מרפא, תבלינים והכנה גופנית נכונה נוכל לעבור אותה בלי להיות חולים, בלי להפסיד ימי עבודה... ובלי לראות רופאים. רוצים לדעת איך?

הרצאה מרתקת בה נבין מהן מחלות חורף בעיניים מערביות וכיצד רואה אותן הרפואה הסינית.

מהו אורח החיים המתאים ביותר לעונה הקרה?

אילו מאכלים, צמחי מרפא ותבלינים יכולים לסייע לנו להרגיש בריאים ומלאי אנרגיה?

וזה לא הכול! נלמד להכין בקלי קלות טיפות אוזניים טבעיות, ליצור פורמולה של שמנים אתריים שתעזור להרגיש טוב יותר... ואפילו נלמד לעשות עיסוי רפלקסולוגי לכפות הרגליים שיסייע להקלה על הסמפונות ולחיזוק מערכת הנשימה. 

 

החורף כבר כאן...אז זה הזמן להיות מוכן!

מאוהלי קידר אל מעבדות המחקר – גלגולו של הקנאביס מעולם הריפוי הקדום ועד ימינו

מה סיפורו של צמח הקאנביס?

כיצד גילה אותו המדע?

והאם בקרוב נראה אותו בכל בית מרקחת?

הרצאה מרתקת בה נבין את השינוי שחל בחברה ביחס לקאנביס ומדוע מטופלים שזקוקים להקלה וריפוי, יזמים, חברות תרופות ומוסדות המדינה לוטשים עיניים אל ההבטחות הגדולות הטמונות בו.

נבין כיצד מגיבים חולי אלצהיימר על שאיפת אדי קנאביס. מה קרה לחלק מהמטופלים על רקע אפילפסיה?ומדוע חלק מהמטופלים שמוצאים בו סגולות ריפוי שנראות כ"מעשה נסים"?

 

בהרצאה הזו שמים הכול על השולחן

רגע אני יורדת לגינה לקטוף תרופות – כוחם המרפא של המזונות, התבלינים והצמחים

האדנית, המזווה, חנות המכולת וארגזי הירקן הם בתי מרקחת זמינים שיכולים לספק תרופות טבעיות למניעת מחלות ואפילו לריפוי ממש.
מניעת מחלות ומודעות לאורח חיים בריא הן דרכים זולות, מהנות ושמחות מהחלופות שכוללות ישיבה על ספסלי המרפאות.
אז בקלות ובמחיר אפשרי גם אתם מוזמנים לאמץ דרך בריאה.

 

קפה? סיגריה? או כדור הרגעה? 

המתח הוא גורם מוביל בתחלואה, כך משתחררים ממנו!

החדשות הרעות: אורח החיים התובעני שרובנו מנהלים ביום יום, מעלה לא פעם את רמת הלחץ והחרדה שלנו.

החדשות הטובות: ניתן לשלב בתזונה היומיומית שלנו מאכלים, תבלינים וצמחי מרפא שיכולים לסייע להוריד את רמת הלחץ (כן, כן אפשר גם בלי קפה...)
אני מזמינה אתכם להרצאה רגועה בה נבין את ההבדל בין הפרוזאק והקסנקס לבין החזרה לערוגת הגינה הביתית.

 

תגיעו בלי לחץ...יהיה מרתק  

עד 120... הלכה למעשה - הסודות הגלויים של מאריכי החיים

דמיינו אנשים בני 105 יושבים בפאב השכונתי ומספרים בדיחות, למי? לצעירים מהם ב-20, 30, 40 שנה. קפיצה קטנה לאחד החו"לים הקרובים אלינו מסלקת כל צורך לדמיין, האנשים האלה חיים, קיימים, נושמים ושמחים רוצים הכיר אותם קצת יותר ואולי ללמוד משהו מאורחות חייהם – מוזמנים!

להתחבר אל הכוח המניע – הדרך הסודית בה אנחנו יכולים להשפיע על מציאות חיינו

תת המודע - אחורי הקלעים של התודעה האנושית הוא המקום שיוצר את ההשפעה הגדולה של המציאות אותה אנו חווים. זו עובדה שרבים מודעים לה היום אך הדרכים לשנות את מציאות חיינו נראות משום מה מורכבות וקשות ליישום, האומנם?
ואולי ישנה דרך קלה וישימה? ביתכן שאנחנו יכולים להשפיע על מהלכים ומערכות יחסים כל סתם, מן הכורסא בבית?

תרופות או ניחוחות – הרצאה חווייתית על פתרונות ארומתרפיים למצבי "חירום" יומיומיים

ערבוב של שלושה מרכיבים לנגד עיניכם יאפשר לכם להריח ולמרוח על עורכם את נוסחת הקסמים בה השתמשתי כשביתי שפכה על עצמה קומקום מים רותחים. אנחנו הצלחנו להימנע מלהגיע לחדר המיון ואפילו הצלחנו להימנע מהתמודדות עם שלפוחיות וצריבה משך כמה ימים. הטריק הקטן הזה ועוד רבים מאפשרים לעשות שימוש בשמנים אתריים שריחם נעים וספיגתם דרך העור מעולה כדי לפתור כאבים, מתח, קשיים בריכוז, עור עייף וקמוט ועוד ועוד.
הרצאה שכיף להריח!

ארון התרופות של אבותינו – מימי הלקטים-ציידים ועד סבתנו הדואגת

כשלרופא אין מענה או סתם אין לו זמן זו הזדמנות מעולה להציץ לפתרונות מהעולם הישן.
אפשר להאט את הקצב, לנשום הרבה יותר בתשומת לב – כמו פעם. להיזכר באבותינו הלקטים-ציידים וגם בראשוני החקלאים ולסנכרן את הגוף ואת אורח החיים עם הטבע ועונות השנה. להיעזר בתרופות הטבעיות שצומחות בשדות ממש ליד הבית ולטפל בו בתבונה שהתפתחה ונשמרה לאורך הדורות. כי הרבה לפני שצריך לטפל במחלות ניתן לפקוח את העיניים והלב ולמנוע אותן.

בהרצאה נכיר כמה מצמחי ארץ ישראל ששימשו לריפוי שיעול, כאבי בטן, דלקות וזיהומים. נלמד על דפוסי השינה הנשימה שהיו, כך מסתבר כל כך שונים משלנו. נברר איך שרדו בארץ בימים קדומים ובמה נוכל להיעזר אם חלילה נאלץ להישרד בתנאי שטח ללא גישה לסניף הסופר הקרוב. כן, מסתבר שאפשר לשרוד אם יש בסביבתנו עץ אורן או אלון למשל.

מוח גמיש – זיכרון ותזונה

למרות שלל האמונות על הזדקנות המוח, ירידה בתפקודו ואובדן הזיכרון אינן גזרה משמיים. בכל שלב בחיינו אנו יכולים לאמץ כלים ואמצעים שתומכים, משפרים ו...מצעירים את מוחנו ויכולותיו.
רעיונות פשוטים לזיכרון וחדות.

אופנה בתזונה – דיאטות, טרנדים והאמת הבריאותית מאחוריהם

בעשורים האחרונים צצות אופנות תזונתיות כפטריות אחר הגשם. מאחורי כל אופנה חדשה נמצא "גורו" ועדת מאמינים שנשבעים לתוצאות יוצאות דופן. תוצאות שנבדקו על מעט מדי אנשים ולאורך תקופה קצרה...אז איך מצליחים למצוא לעצמנו דרך מאוזנת ושפויה? 

הכל בגלל המתח, איך שוברים את מעגל הקסמים

מתח/סטרס – מילות המפתח של התקופה המתח נחשב גורם מוביל בתחלואה, גורם להפרעות שינה ואפילו מחבל בחיי המשפחה, הקריירה והחברה. אז איך מתמודדים ומשפרים את איכות החיים?

למה ספירת הקלוריות לא עובדת לי?

 שנים רבות של ספירת קלוריות ודיאטות ו...מספרם של הסובלים מעודף משקל, בעולם המערבי, רק גדל. אז איך מתחכמים לקלוריה ומגיעים ליעדים נכספים?

האבולוציה של התודעה והיישום שלה לשיפור איכות החיים והשגת יעדים

המשפט "מחשבה יוצרת מציאות" מושמע באוזנינו לעיתים קרובות ועדיין פעמים רבות אנחנו מרגישים שקשה לנו להשיג את מה שאנחנו כל כך רוצים. האמנם ישנם "סודות" או "מילות קסם" שיכולים להקל עלינו את החיים ולאפשר לנו להגשים שאיפות ורצונות בקלות?

גוף-נפש על הקשר בין היבטים רגשיים ומחלות

את הביטוי המבטל "זו בסך הכל מחלה פסיכוסומטית" שמענו כולנו פעמים רבות. האם באמת קיימת מחלה שאין לה קשר רגשי? היתכן שלכל משבר יש כתובת בגופנו ולו ידענו זאת וטיפלנו מוקדם יותר היה ביכולתנו למנוע את ההתפרצות?

 .

עמרית בן סירה N.D C.Ac

ד"ר לנטורופתיה, מומחית ברפואה טבעית אינטגרטיבית

הרפואה הטבעית האינטגרטיבית משלבת גישות ריפוי שמקורן במזרח ובמערב, במטרה לאפשר לאדם להסתגל בצורה הטובה ביותר לאתגרי החיים ובכך לגוף ולנפש להגיע לאיזון מיטבי.

החזון של עמרית להביא את ידע הריפוי לקהלים גדולים כך נוכל כולנו להיות אחראים לבריאותנו וליהנות מאיכות חיים, בריאות ושמחה.

עמרית, הגיעה לתחום הבריאות הטבעית לאחר שנעזרה בגישות ריפוי אלה בעצמה. השלימה לימודי נטורופתיה, תזונה טבעית, הומיאופתיה, דיקור סיני וקוריאני, רפלקסולוגיה, תרפיה אורטו קרניאלית וגישות נוספות. השתלמה באוניברסיטת BASTYR בסיאטל, ארה"ב והתמחתה בגישות לטיפול במחלות קשות ובהן מחלות סרטניות בקליניקה בשיקגו.

המלצות 

טובה יקרה,

אנא העבירי תודתי למרצה המקסימה, דוקטור עומרית בן סירה על הרצאתה המאלפת, בה התוועדנו לכוחם והשפעתם של התבלינים והמזונות על חיינו. אמנם ידעו הנשים על הצמחים השונים, אך בודאי שהיום יודעים כיצד יש להשתמש בתבליניםו התאמתם לצרכים בריאותיים לנו.

ברצוני להזמין אותה להרצאה נוספת, בה תרצה בנושא הזיכרון.

ולך תודה רבה על הבחירות הנכונות לגבי ההרצאות.

בידידות, חג שמח

אורה אור -לב

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input