צעדים מעשיים לשיפור ושימור הבריאות

חגית שחף

 

צעדים לחיים בריאים עכשיו ובעתיד

 

שנים רבות ואלפי מטופלים הביאו את חגית שחף לצאת לסדרת הרצאות העוסקות בשמירה על הבריאות ושיפור איכות חיים. בעידן המודרני שבו קצב החיים מואץ והדרישות התובעניות מהסביבה גורמים לנו להיות במרוץ מתמיד ולכן נושאים חשובים כמו שמירה על הבריאות ותזונה נכונה נדחקים כלפי מטה בסולם העדיפויות. עובדות אלו הביאו לעלייה משמעותית בתחלואה מסכנת חיים.

מי לא אמר לעצמו מחר נתחיל, מחר נבדוק, מחר נעשה ?

הרצאתה של חגית תגרום לכם לקחת בשמחה אחריות על בריאותכם, לשפר אותם ולשמר בריאות קורנת בדרך קלה ומעשית גם בעתיד

בהרצאתה של חגית נדבר על:

  • גישות ושיטות טיפוליות שונות ובהם רפואה סינית,
  • היבטים וחיבורי גוף – נפש,
  • צמחי מרפא,
  • תוספי תזונה .
  • תזונה נכונה
  • רפואת אורח חיים

הרצאתה של חגית שחף סוקרת את התפתחות הרפואה מלפני אלפי שנים ועד ימינו, נסקור את התפתחות הרפואה הסינית מהבסיס הפילוסופי מתוך התבוננות במעגלי החיים והטבע והשפעות הדדיות שביניהם. נסקור את הדרך שבה רואה הפילוסופיה של הרפואה הסינית את האדם מערכות הגוף, כיצד רואה הרפואה הסינית מצב בריאות וחולי וכיצד משמרים את האיזון הגופני והנפשי.

נסקור שיטות אבחון והפילוסופיה שמאחורי התפתחות האבחון לצורך רפואה מונעת נלמד שיטות טיפול מסורתיות ומודרניות, ונקדיש פרק נכבד לעיסוק בצמחי מרפא ותוספי תזונה וההבדלים שביניהם, נעשה סדר מתי לעשות בהם שימוש וכיצד.

העולם המודרני הפך את העיסוק במזון לאופנה, בילוי ועיסוק אובססיבי בכל מדיה תקשורתית, ואין זה פלא שחלק נכבד ביותר מתחלואי המאה העשרים ואחת נגרם מתזונה לקויה בהיבטים רבים החל ממרכיבי המזון, איכותו, תועלתו או הנזק שבו.
יחד נלמד עקרונות בסיסיים של תזונה וכיצד היא משפיעה על הבריאות, נלמד מה עוזר לנו לשמר את הבריאות, כיצד תזונה ממוקדת משפרת מצבי חולי וכל זאת מתוך שמירה על התענוג הקשור באכילה.

ההרצאה תלמד אותנו עקרונות בסיסיים של רפואת אורח חיים ותצייד את כולנו בכלים מעשיים לשמירה על בריאות תקינה עכשיו וגם בעתיד.

עם סיום ההרצאה יוקדש זמן לשאלות ותשובות הקשורות לנושאי ההרצאה.

לפי צורך ולבקשת הקהל ניתן להזמין הרצאות המשך או הרצאות ממוקדות בנושאים ספציפיים הקשורים לשמירה על הבריאות או טיפול במצבי בריאות ומחלה שונים

המשתתפים בהרצאה ייהנו מהרצאה מאלפת ומעשירה בתחום החשוב לכולם מכל, הבריאות והשמירה עליה לאורך שנים רבות, ההרצאה תעשה סדר בתוך מידע הרב שזורם דרך כל מדיה תקשורתית ועוסק במתן המלצות העוסקות בבריאות מבלי להכיר את מצבו האישי של האדם השומע, רואה או קורא. ההרצאה תשאיר בידיים של כל אחד כלים מעשיים לשמירה על הבריאות וידע בסיסי והבנה בגישות הטיפוליות השונות.

 

חגית שחף

מטפלת בכירה ומנוסה ברפואה סינית וטיפולים משלימים.
חגית בוגרת האוניברסיטה העברית ירושלים ברפואה סינית, ביה"ס לרוקחות ומרכז השיקום ביה"ח "שיבא".
חגית שחף היא בעלת המותג הצמחים של חגית המייצר ברישיון משרד הבריאות ותחת תקני איכות מחמירים ומפוקחים ע"י ארגון
IQC מגוון פורמולות ייחודיות של צמחי מרפא, תוספי תזונה מסוגים שונים.
חגית שחף מטפלת בכירה ומוסמכת ע"י ארגון "המסע" העולמי לטיפולי גוף נפש בשיטת המסע אשר מיושמת ע"י ארגון האומות המאוחדות וגם ע"י משרד החינוך לטיפול במצבי טראומה.
חגית שחף עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם ארגוני בריאות ומוסדות בארץ ובחו"ל והיא אורחת ומרצה מבוקשת בכנסים בינלאומיים העוסקים בבריאות וברפואה מונעת.
חגית שחף מרצה במסגרות רבות, חוגי בית, הרצאות למוסדות וארגונים במגוןן נרחב ומרתק של נושאים וכן בסדרות של הרצאות המקיפות מגוון רחב של נושאים העוסקים בבריאות ורפואה מונעת.
 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input