הרצאה חווייתית על שיטת הטיפול - "מפתח החיים"

רוני ויסמן

 

 

אנרגיית החיים, נעים להכיר !

  • מהי אנרגיית חיים?
  • כיצד ניתן לחוש אותה ולהניעה בגוף על מנת ליצור בריאות והרגשה טובה?
  • מהו ריפוי ללא תרופות ואיך עושים זאת?

מחשבה יוצרת מציאות, האם זה מעשי?

אחרי עשור של עיסוק וטיפול בצ'י-קונג, חזרתי נפעמת מהשתלמות בסין והבאתי עמי שיטת טיפול עתיקה ומופלאה. הרצאה והתנסות חווייתית ב "מפתח החיים"

"מפתח החיים" שיטת ריפוי עתיקה שבאמצעותה טופלו אלפי אנשים ב"מרכז הגדול ביותר בעולם לריפוי ללא תרופות", שפעל בסין. אליו הגיעו מידי חודש אלפי מטופלים.

אסביר את האופן בו ניתן לחולל שינוי עמוק. אתאר את התהליך ואת התוצאות אליהן ניתן להגיע. נחווה ונלמד מה ניתן לעשות על מנת להביא את הגוף והנפש לתפקוד אופטימאלי. לפתרון מחלות כרוניות, לחיזוק והגברת כמות האנרגיה ברמה היומיומית.

כולם רוצים להרגיש טוב, להיות עם כוחות ואנרגיה בשפע, איך אפשר לעשות את זה?

רוני  ויסמן

מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ'י-קונג, דימיון מודרך ומדיטציה. בעלת השכלה ברפואה סינית ותואר שני במנהל עסקים. מנחת סדנאות, מדריכת קבוצות ומטפלת פרטנית. בצ'י-קונג.

 

אירוע יום כיף למושתלי כבד עבר בהצלחה אנו מודים לך על העברת הסדנה אשר העבירה את המשתתפים חוויה וגרמה להם לצאת עם ערך מוסף מהאירוע.
תודה על הנעימות והמקצועיות." אלון בן-שושן

*

הסדנא הייתה מאוד נעימה ומרתקת. לקחת תלמידים שרגילים לחשוב שכלתני ודרשת מהם להיחשף לפן אחר במח. משימה לא קלה. אך צלחת אותה בחן רב. טוב עשית שהתעקבת על התאוריה, כי בחשיבה הם טובים, וכך הם גם יזכרו התרגילים. המקום מאוד נעים וקסום ומשרה אוירת שלווה. גם התלמידים התרשמו מכך מאוד. המון תודה ונהיה בקשר.
רותי קליין מנהלת פרוייקט נחשון בי"ס אורט

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input