הרצאות בתחום הפסיכולוגיה וההתפתחות האישית

ורד מור

 

זיכרונות ילדות והשפעתם על סגנון החיים

הזיכרונות שלנו אינם אקראיים כל זיכרון קשור לאמונה שרכשנו בעקבותיו ולכל אחד מהם השפעה על סיפור חיינו. ועדיין, עם ההבנה והמודעות באה גם היכולת לשנות את הסיפור...

מה משפיע על אופיינו ואישיותנו? האם הם מקריים? מולדים? האם יש משמעות לזיכרונות הספציפיים שאנו זוכרים מילדותינו? ומה היא? מדוע אנו זוכרים דווקא אותם? ובנוסף, איך השפיעו נסיבות חיינו והמודלים שגידלו אותנו באופן ישיר ועקיף על הבחירות שעשינו ועל מי שאנו היום? כל זאת בהרצאה מרתקת זו.

 

גוף,נפש,רוח ואני ...

לא מעט מחלות נובעות ממצוקה רגשית. כמובן שגם הגנטיקה, אורח החיים ,התזונה והוירוסים משחקים תפקיד אבל הגוף הנפש והרוח פועלים כיחידה הוליסטית מתוחכמת ומדהימה. לא תמיד אנו מודעים ליחסי הגומלין בניהם.

בהרצאה זו נבחן ונעמיק את הבנתנו בנושא. נלמד כיצד הגוף בא לא פעם לעזרת הנפש. (יותר קל לנו להתייחס למצוקות גופניות מאשר למצוקות נפשיות) וכיצד שפת הגוף , (אם נקרא אותה נכון) הכאבים, והאברים השונים משמשים כמראי מקום למצוקות הנפש או הנשמה.

 

מי אני? מה אני? מאיפה באתי ולאן אני הולך?

הרצאה שמנסה לבחון את ההיבטים השונים של תכלית קיומנו כאן. עד כמה הוא מקרי? האם ניתן באמת לבחור או שהכול קבוע מראש? מהי המשמעות של חיי מעבר לסיפור שבין הלידה למוות, האם יש מעבר? ועד כמה יש ביכולתי לשנות את הסיפור? פסיכולוגיה ומיסטיקה יוצאות לריקוד משותף. מוזמנים להצטרף...

 

סדנא חווייתית –"אני בשלל מראות "

יש האומרים שהעולם הוא השלכתי וכל מה שאני רואה בחוץ הוא למעשה היבט מסוים שלי. תכונה מסוימת מרגיזה אותך? בן הזוג או אחד הילדים מוציא אותך מדעתך? חפש את חוסר האיזון בתוכך.

אנחנו מורכבים מאין ספור היבטים ודמויות. עם חלקם אנחנו מיודדים יותר ועם חלקם פחות.בסדנא זו, המשלבת גם משחק, ו/או מוזיקה, ו/או צבעים וקלפים נערוך הכרות משעשעת עם חלקים שונים בתוכנו.

אחת הדרכים לאושר היא קבלה עצמית .לכולנו צבעים רבים, היכולת לשלב אותם לציור הרמוני או לזר ססגוני ופורח הוא אתגר לא פשוט. בסדנא זו נטעם ,נפגוש ונשחק עם היבטים שונים באישיותנו במטרה לאחדם למהות הרמונית יותר.

 

ורד מור 

(m.a) הינה מטפלת ומרצה מזה 18 שנים בתחומי הפסיכולוגיה ההוליסטית .

מנחה סדנאות למודעות עצמית והתפתחות ובעלת קליניקה לייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי. 

מטפלת בתנועה ובקול. עוסקת במוזיקה ובשירה, מנהלת את פורום הפסיכולוגיה ההוליסטית ב BeOK ועוד...

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input