הרצאות על חלומות וצירופי מקרים

אורי שקד

 

 

"צירופי מקרים: סימני הדרך השקטים" 

להבין את העולם טוב יותר  

הרצאה מיוחדת, חווייתית, מרתקת ומדהימה לחוגי בית, ארגונים וחברות.  

מה תפקידם של צירופי המקרים בחיינו? 

כיצד ניתן לזהות צירופי מקרים ולהבין את משמעותם עבורנו?

מה ההבדל בין "צירופי מקרים" לבין "טלפתיה"?

מה ההבדל בין "מזל" ו"גורל"?

מהי אינטואיציה וכיצד ניתן להשתמש בה בצורה מושכלת בחיי היומיום שלנו?

על שאלות מרתקות ומסקרנות אלו ואחרות נענה ונקיים דיון מרתק ומעורר בהרצאה חווייתית ופוקחת עיניים העוסקת ב"צירופי מקרים-סימני הדרך השקטים" . מאז ומתמיד חקרתי והתבוננתי בצרופי מקרים, הן מנקודת מבט אישית והן מנקודת מבט מקצועית בה אני נתקל בסיפורי צירופי מקרים של מטופלים אשר מגיעים אליי. בנוסף לעיסוק שלי בנושא והחקר שלו לאורך השנים, פיתחתי גם שיטת טיפול שלמה המבוססת על עיסוק בנושא זה-"מטריצת צירופי המקרים" . זהו נושא מרתק הפותח צוהר מסוג שונה להתנהלותנו בעולם, למשמעות של הארועים אשר פוקדים אותנו ונותן הבנה טובה יותר של התנהלות היקום המקיף אותנו. במהלך ההרצאה נדון במושגים כגון "אינטואיציה", "מזל", "גורל" ו- "טלפתיה" וכיצד אנו פוגשים אותם בחיי היומיום שלנו. ההרצאה בוחנת את נושא צרופי המקרים בהיבטים רחבים שלהם, החל מההיבט הפיסיקלי וכלה בהשלכות הפסיכולוגיות שצירופי המקרים מביאים לתוך חיינו. 

הרצאה בלעדית וייחודית זו מושלמת לחוגי בית אשר מבקשים לייצר תוכן בעל משמעות ועניין, לאנשים המעוניינים להעשיר את עולמם והבנתם את היקום הסובב אותם וכן לארגונים וחברות המבקשות להציע לעובדיהן פעילות תוכן ייחודית ומעשירה. 

הזמינו עוד היום את ההרצאה שתשנה את התפיסה שלכם לגבי העולם המקיף אותנו, ארועים שונים בחיינו ודרכי ההתנהלות של היקום.    

 

חלומות: שער הגישה ללא מודע

הרצאה פוקחת עיניים: מהו החלום? מה מקורותיו? מה באים החלומות להגיד לנו וכיצד מפרשים אותם?

כולנו חולמים. לא תמיד אנחנו זוכרים את החלומות שלנו או יודעים לפרש אותם, אבל החלומות שלנו הם שער גישה ישיר ודרך המלך אל הלא-מודע שלנו. אולם, כיצד נדע מהו פשר החלום? החלום שפתו היא סימבולית וויזואלית ולא תמיד אנו יודעים כיצד לקשר את המראות בחלום לבין חיינו. בהרצאה זו נסתכל על מהות החלום, החלום ופשרו, נלמד כיצד מפענחים חלומות ומהו פשרם של הסמלים הנפוצים יותר בעולם החלום עפ"י תורות פענוח שונות.

הרצאה מרתקת הפותחת צוהר אל עולם הלא מודע וההתרחשויות העצומות שקורות-כשאנחנו ישנים.

 

אורי שקד

מתמחה בטיפולים קצרי-מועד. עוסק בהנחיית תהליכי שינוי אישיים ומקצועיים ,טיפוח כישורי מצויינות וליווי עסקים בהקמה. מתמחה בשיטות טיפול והנחייה מתקדמות כ NLP , דמיון מודרך, פסיכוקיברנטיקה ,פסיכותרפיה הוליסטית, אבחון ציורי מבוגרים חשיבה מטאפיסית ושיטות ייחודיות פרי פיתוח עצמי. כמו כן בעל ניסיון בהנחיית סדנאות, הרצאות ופיתוח קורסים מקצועיים. בעל ניסיון בינלאומי עשיר בן   למעלה מ-15 שנה בעולם העסקים, פיתוח עסקי ושיווק בתחומי ההיי-טק, התקשורת ,התוכן והמדיה, הקים שתי חברות סטארט-אפ, קופירייטר בהכשרה, בעל חברת מיתוג וקריאייטיב ובעל התמחות בניהול, שיווק ופרסום. יזם אינטרנט, בעלים ומנכ"ל משותף ב OLC  קהילת המטפלים החכמה של ישראל. מפתח שיטת E.Q.B- אינטליגנציה רגשית לעסקים.    

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input