הרצאות של הסופרת דורית זילברמן

ד"ר דורית זילברמן

 

                                                                                                                                                                                   

על גברים, נשים ומה שביניהם דרך הספרות

בחלקה הראשון של ההרצאה יודגשו ההבדלים בין גברים לנשים דרך הספרות: דרך נקודת מבטם של סופרים גברים מול סופרות נשים. מה גברים כותבים על נשים ואיך נשים כותבות על נשים. איך גברים כותבים על אהבה ואיך נשים כותבות על אהבה. ההרצאה מעמיקה  (מבוססת על קורס שלימדתי במכללת עמק יזררעל) ועם זאת הומוריסטית.

בחלקה השני של ההרצאה ייערכו שעשועי כתיבה החושפים "באגים" והשקפת עולם (באופן לא מודע) המטפלים בהבדלים בין נשים וגברים. החלק הזה מאוד משעשע בקבוצות שבהן אנשים מכירים אלה את אלה.  אין צורך בכשרון כתיבה 

תלוי איך מספרים

הכתיבה היא קללת וודו והיא בעלת כוחות מרפא. תלוי איך מספרים.
נערה נעלמה. אמה, היחידה שנותרה בארץ לצדה מכל המשפחה שהתפרקה והתפזרה ברחבי עולם, כבר נמצאת על סף איבוד שיקול הדעת. היא פונה למשטרה – שלא עוזרת – עד שנודע לה כי מסיבה לא ברורה בתה יצאה את הארץ ונעלמה בלב אזור אסון הצונמי שסחף הכל.
זהו סיפור מרגש, סוחף, ובעיקר כן, ללא עכבות וחשוף לחלוטין, על מערכת יחסים טעונה על אם ובתה המתבגרת, על הקרבה, הריחוק, הכעס, החיכוכים ובעיקר על האהבה העצומה שאין לה גבול גיאוגרפי או נפשי.
תלוי איך מספרים מבוסס על אירוע אמיתי שהתפרסם בשעתו בכותרות העיתונים ובערוצי הטלוויזיה, כתוב ביד נאמנה של סופרת מיומנת.
"קרוב, אינטימי, מרתק ומקסים - הספר החדש של דורית זילברמן, לוקח את הקורא מתל אביב דרך הודו, מבעד לעור ואל מעמקי הנפש. " ד"ר מתן חרמוני.
זהו ספרה ה-19 של דורית זילברמן. 

היקסמות והיפנוזה בשירה ובפרוזה

איך יוצרים משתמשים ביכולת היפנוט כדי להקסים את הקוראים.

מכשף השבט 

על מיסטיקה ודתיות אצל היוצר החילוני המוצהר עמוס עוז.

העברית היא אישה מתרחצת 

פירוש והבנה בשירת יונה וולך

השדה הלבנה

 

הרצאה אישית של ד"ר דורית זילברמן על הדרך להצלחה שלה. 

 

דורית זילברמן

דוקטור וחוקרת ספרות, אשר כיהנה כראש החוג לכתיבה בבית ברל והיתה מעורכות כתב העת "מאזניים". ספריה תורגמו לשפות אחדות, אחד מהם עובד לסרט בשם "טהארה". ספרה "שער הרחמים" מצליח בעולם דובר האנגלית ונמכר באלפי עותקים.

פרסמה 19 ספרים. 

 

* המלצות: שימשה ראש חוג בבית ברל וכן מרצה בפורומים עממיים כגון בית אריאלה, קתדרה עממית רעננה, רשל"צ, אוניברסיטה עממית ת"א, בית הסופר, וכן מוזמנת להרצאות חד פעמיות כגון זו שאתם מבקשים לפני קהלים רבים ובהם לעובדי גני התעשייה והמוזיאון של תפן, עומר ותל חי. הרציתי גם לממונים על מעמד האישה בכל משרדי הממשלה לפני שלוש שנים בכנס בים המלח לשביעות רצונם המלאה, לכנס רופאים זיהומיים במלון מגדל דניאל בהרצליה פיתוח ועוד ועוד.

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

info@tarbutova.co.il

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נא למלא שם

נא למלא אימייל

נא למלא טלפון

Invalid Input